KONTOR:

 

Jarle Rossavik, Daglig Leder
jarle@norganic.no

Sigve Bore, Økonomisjef
sigve@norganic.no

Tore Breiland

Tore Breiland, Salg & Innkjøp
tore@norganic.no

Unni Vaagen Bøe, Design & Produktutvikling
unni@norganic.no

Hans Fredrik Økland, Logistikk & Faktura
hansfredrik@norganic.no

Tone Lambrigtsen, Kvalitetsansvarlig
tone@norganic.no

Carmen Rothe, Innkjøper
carmen@norganic.no

Monika Oblicka-Mokrzyka, Økonomimedarbeider
monika@norganic.no

Nina Eikeland Michalsen, Innkjøp & Logistikk
nina@norganic.no

Maiken Hovland, Kundeservice og SoMe
maiken@norganic.no

Kjetil Johannessen, Salg & Netthandelansvarlig
kjetil@norganic.no

Vicktoria Denic-Imsland, Kundeservice & SoMe
vicktoria@norganic.no

 

LAGER:

 

Roar Rossavik, Lageransvarlig
roar@norganic.no

Geir Ove Dahlstrøm, Varemottak & Logistikk
geirove@norganic.no

Atle Eilif Espedal, Lagermedarbeider

Egil Salte, Lagermedarbeider

Tobias Winstrup, Lagermedarbeider

Preben Bore, Lagermedarbeider

Thorvald Bore Helland, Lagermedarbeider

Sathaporn “NON” Salachan, Lagermedarbeider

Bjørn Lomeland, Lagermedarbeider